facebook

O NAS, czyli co dla Was tworzymy

CHILI SPORT jest firmą zajmującą się dystrybucją sprzętu sportowego oraz turystycznego. Narty, buty, kije, odzież techniczna. Wszystko to, co związane jest ze sportami zimowymi oraz turystyką górską. Od narciarstwa zjazdowego po wyprawy w góry. Ciągle się rozwijamy, tworzymy nowe punkty i dokładamy coś od siebie. Dzisiaj działamy już jako sklep stacjonarny- Skitour Center(Rabka-Zabornia), sklepy internetowe oraz sieć wypożyczalni sprzętu zimowego na całym Podhalu. Organizujemy szkolenia instruktorów narciarstwa i snowboardu, których chętnie zatrudniamy później w naszej szkole, by uczyli młodych amatorów stawiać pierwsze kroki na stokach. Od tego roku rozpocznie się nasza przygoda ze szkoleniami skitourowymi- dla tych mniej lub bardziej zaznajomionych w temacie.
 
Dla osób, które chcą same spróbować swych sił w skitouringu stworzyliśmy Centrum Testowe w Kuźnicach pod Kaspowym Wierchem. Można tam znaleźć zarówno sprzęt profesjonalny, jak i mniej wymagający, dla każdego amatora. Przed nadchodzacym sezonem sprowadzamy najnowsze modele nart i butów, które po przetestowaniu w Kuźnicach, mozna kupić w naszym sklepie stacjonarnym lub internetowym.
 

 

Zapraszamy również do odwiedzania naszej nowej strony internetowej- www.skitourcenter.pl- na której już niedługo pojawi się cała oferta skitourowa oraz każdy news w tym temacie.