facebook

Szkoła - narty, snowboard

Nasza szkoła istnieje od 1999 roku. Posiadamy licencję SITN PZN -do nauczania narciarstwa i PZS -do nauczania snowboardu. Szkołę tworzą ludzie, dla których narciarstwo i snowboard to życiowe pasje. Zajęcia prowadzą wysokowykwalifikowani instruktorzy posiadający odpowiednie uprawnienia, wielu z nich jest także ratownikami GOPR, zawodnikami, skialpinistami. Najważniejsza dla nas jest skuteczność nauczania, odpowiedni dobór metodyki ćwiczeń - indywidualnie do poziomu każdego z uczniów - pozwala to osiągać szybko znaczące postępy w jeździe. 

Prowadzimy zajęcia indywidualne oraz w grupach. Obsługujemy grupy zorganizowane np. zimowiska, kolonie, oferując także sprzęt do wypożyczenia. Szkolimy zgodnie z najnowszymi metodami nauki, dzieci i dorosłych na każdym poziomie zaawansowania. Specjalizujemy się w nauce jazdy carvingowej. 

Zajęcia prowadzimy na stokach w Rabce - na Maciejowej i w Kasinie Wielkiej - na Śnieżnicy. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy, najlepiej wcześniej umówić się na lekcje telefonicznie lub zgłosić się do siedziby szkoły koło ww. wyciągów.

Informacja / Rezerwacje 
Kasina Wielka "Śnieżnica" tel.  18 33 14 552


Cennik szkółki Kasina Wielka "Śnieżnica"

narty i snowboard
 

1 godzina
60zł
90zl
120zl
150zl
2 godziny
110zl
150zl
210zl
270zl
3 godziny
150zl
190zl
310zl
410zl
4 godziny i więcej
do uzgodnienia