Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies - Polityka prywatności

.

.

UYN Ambityon UW Długie spodnie + bluza

360,00 zł
899,00 zł
Oszczędź 539,00 zł
Brutto

Rodzaj

spodnie długie  

Kompresja: nie

Funkcja termiczna: tak

Obicie: nie

Cechy szczególne: oddychający

Materiał

Rodzaj materiału: Włókno syntetyczne  

Materiał

83 % poliamid, 15 % polipropylen 2 % elastan  

Płeć

Kobiety

Rok produkcji

2020

Mamy też krótkie spodnie, 

KOLOR: deep blue/white/light blue 

Rozmiar
Liczba
Ostatnie sztuki w magazynie

Izolacja termiczna, sportowa, przyjemna. Bielizna UYN wykonana z naturalnej przędzy NATEX z efektywną regulacją klimatu, skuteczną izolacją i doskonałym dopasowaniem. Nadaje się do uprawiania sportu w niskich temperaturach.

Coolvent

Koncepcja chłodzenia UYN opiera się na otwartych strukturach tkaniny. W wewnątrz znajduje się wiele kanałów, które utrzymują komfort temperaturowy dzięki stałemu przepływowi powietrza. Szybko odprowadza wilgoć, schładza ciało podczas ruchu, a dzięki właściwościom oddychającym zapewnia przyjemny, suchy klimat skóry.

Heatmemory

Ogrzewanie podczas stanu spoczynku. Właściwości izolacyjne chronią ciało przed ochłodzeniem po wysiłku, utrzymują ciepło i wydajność.

Durafit

Odsłonięte obszary, takie jak łokcie i kolana, są szczególnie wytrzymałe i izolowane termicznie.

Drylight

W zagłębieniu kolan i wszystkich innych miejscach, w których gromadzi się pot, technologia DRYLIGHT firmy UYN odprowadza wilgoć ciała na zewnątrz dzięki bardziej przepuszczalnej, wysoce chłonnej technice dziania.

Feelines
Dynamiczne kontury płynnie łączą poszczególne funkcjonalne strefy, zapewniając jeszcze większy komfort noszenia i swobodę ruchu.

Natex
Dzięki specjalnej przędzy NATEX, UYN pozwala naturze pracować dla Twojego dobrego samopoczucia. Jest szczególnie lekka i zmniejsza wagę warstwy bazowej o 25 %. Czas schnięcia jest nawet o 50% krótszy niż w przypadku odzieży nylonowej. Włókno jest w 100% naturalne, a zatem bardziej elastyczne i minimalizuje nieprzyjemne zapachy dzięki działaniu bakteriostatycznemu.

Dodatkowe informacje

  • Produkt posiada normalne wielkości
  • Obcisły, sportowy krój
UYN bielizna damska
1 Przedmioty

Powiązane produkty Integer vitae libero ac risus egestas placerat.