Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies - Polityka prywatności

.

.

Fischer XC CONTROL - buty biegowe

599,00 zł
Brutto

Stabilne buty idealne dla zaawansowanych narciarzy rekreacyjnych. XC Control z wodoodporną i oddychającą membraną Triple-F powstrzymuje śnieg i wilgoć, jednocześnie odprowadzając pot na zewnątrz buta.

Rozmiar buta[EU]
Liczba
Ostatnie sztuki w magazynie

Suche, ciepłe i oddychające

Membrana Triple-F zatrzymuje wodę czy śnieg przed dostaniem się do wnętrza buta, jednocześnie pozwalając odprowadzić ciepło i wilgoć. Niezależnie od warunków na zewnątrz, warunki w środku buta pozostają niezmienne.

Ciepłe stopy dzięki Comfort Guard

Wewnątrz buta lekka i cienka warstwa izolacji z wodoodpornego materiału oferuje dodatkową termiczną ochronę śródstopia i palców, aby każdy narciarz mógł mieć ciepłe stopy niezależnie od warunków śniegowych.

Ankle Support Cuff ASC3

Stabilny na bocznych ścianach, regulowany w osi wzdłużnej. Wsparcie kostki, zostało opracowane dla optymalnego przenoszenia sił, indywidualne dostosowane i regulowane dzięki pasowi Powerstrap.

Thermo Fit

Termoformowalna wyściółka wewnętrzna buta biegowego, dopasowująca się idealnie do kształtu stopy użytkownika pod wpływem wydzielanego ciepła. Posiada doskonałe właściwości izolacyjne, skutecznie chroniąc przed zimnem.

FISCHER XC CONTROL
1 Przedmioty

Powiązane produkty Integer vitae libero ac risus egestas placerat.