Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies - Polityka prywatności

.

.

Narty SALOMON S/RACE RUSH SL + X12 TL BL/Ye 2019

1 799,00 zł
3 499,00 zł
Oszczędź 1 700,00 zł
Brutto

Model S/RACE RUSH SL + X12 TL  to wyczynowa petarda do jazdy na przygotowanych trasach. Umożliwia płynne, łatwe manewrowanie między skrętami i trzymanie krawędzi na twardym lodzie lub idealnie przygotowanym stoku. Wypróbuj narty S/RACE RUSH i pomknij w dół, niezależnie od tego, czy bierzesz udział w weekendowych zawodach, czy udajesz się na poranne szusowanie po sztruksie.

Długość nart[cm]
Liczba
Oczekiwanie na dostawę

Salomon S/RACE RUSH SL to zupełnie nowa konstrukcja najwyższego modelu narty slalomowej. To kwintesencja filozofii specjalnego teamu projektowego złożonego z byłych i aktualnych zawodników Pucharu Świata a także konstruktorów którzy stworzyli serię Sun of a Blast.

Filozofia Salomon Sun of a Blast

Ich zadaniem było stworzenie sprzętu który pozwoli na dynamiczną i agresywną jazdę niedostępną dotychczas na poziomie amatorskich umiejętności. To model, który oferuje bardzo radykalne oparcie na krawędzi dające pewność nawet podczas ekstremalnego pochylenia w skręcie stosunkowo, a przede wszystkim pozwala kontrolować w łatwy i przyjazny sposób. Narty wybaczają błędy nawet w ekstremalnych sytuacjach, a wytrącenie i równowagi bardzo trudne.  To sprawia że model ten pozwala na więcej, niewiele od nas wymagając. To narty które powstały po to aby rekreacyjny narciarz mógł się ekscytować dynamiką skrętów jakie mogli dotąd wykonywać tylko zawodnicy.

Łatwiej jeździć agresywnie i dynamicznie - narty Salomon S/RUSH SL

O tym, że firmie Salomon udało się spełnić pierwotne założenia dowiedzieliśmy się już podczas przedsezonowych testów.  Model ten pozwala na bardziej dynamiczną jazdę niż poprzednik X-Race, będąc przy tym sprzętem, którym łatwo jest sterować. Wykonywanie slalomowych skrętów jest bardzo intuicyjne a także bardzo. Narty bardzo naturalnie reagują na balans do środka skrętu, a także balans przód/tył. Salomon S/Race Rush to model, który polecamy wszystkim zaawansowanym narciarzom, którzy cenią sobie dynamikę, a także Tym, którzy aspirują do powyższej grupy.  To dobra propozycja dla ekspertów i instruktorów.

Salomon S/RUSH SL - czyli moc wynikająca z rzetelnych rozwiązań!

Technologicznie narty te powstały w oparciu o sprawdzone rozwiązania takie jak rdzeń drewniany, ścianki typu sidewall, odpowiednie do sztywnienie warstwami tytanu oraz aluminium, a także redukujące drgania Pulse Pady. Dodatkowo zastosowano w nich technologie Edge Amplifier, która sprawia że siły przenoszone są na krawędzie w bardziej bezpośredni i radykalny sposób zwiększając kontrolę nad nartami. Rozwiązanie to polega na zastosowaniu rdzenia o specjalnym profilu i odpowiednio naciętej płyty, które wspólnie lepiej przenoszą obciążenia boczne,  szczególnie podczas głębszego zakrawędziowanie narty w ciasnym skręcie.

Salomon
Salomon Rusch

Powiązane produkty Integer vitae libero ac risus egestas placerat.