Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies - Polityka prywatności

.

.

Atomic Backland UL 16 l plecak skiturowy

490,00 zł
Brutto

Atomic Backland UL 16+ to ultralekki plecak szybkiej podróży w terenie.

waga: 500 g

Kolor/Color
  • Czerwony/Red
  • Czarny/Black
Liczba
Ostatnie sztuki w magazynie

Atomic Backland UL 16+ to 16-litrowy plecak do wędrówek narciarskich, który można poszerzyć do 20 litrów. Zainspirowany zestawem wyścigowym Davide Magniniego Backland UL Race Pack, plecak Backland UL 16+ został stworzony dla wyścigów Skimo i narciarzy, którzy wolą podróżować szybko i lekko.

Plecak Backland UL 16+ ma zintegrowane miejsce na standardowy sprzęt bezpieczeństwa oraz specjalną komorę na foki i raki, do których można uzyskać dostęp bez zdejmowania plecaka. Pokrowiec Secure Speed Ski Carry wykorzystuje specjalnie wykonany haczyk, aby można było przymocować i wyjąć narty bez konieczności zdejmowania plecaka, dzięki czemu przejście jest szybkie i skuteczne.

Wbudowany uchwyt na czekan i kijki umożliwia wymianę i układanie sprzętu w zależności od warunków. Jeśli dzień jest nieco bardziej wymagający, modułowa możliwość dostosowania Backland UL 16+ pozwala na przekształcenie komory na raki i uzyskanie większej ilości miejsca w przegrodzie głównej, zwiększając pojemność z 16 litrów do 20. System Backland UL 16+ posiada miejsce na bidon i został wyposażony w wygodną siatkę na kask.

Niezależnie od tego, czy wychodzic na ostry vertical czy na lekką i wydajną wędrówkę, Backland UL 16 + dotrzyma Ci tempa.

Atomic
1 Przedmioty

Powiązane produkty Integer vitae libero ac risus egestas placerat.