Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies - Polityka prywatności

.

Filtruj

Sprzęt lawinowy

Sprzęt lawinowy

Active filters

190,00 zł
2 490,00 zł
3 250,00 zł
729,00 zł
1 900,00 zł
1 350,00 zł

Lekka łopata do efektywnych działań w trakcie prowadzenia poszukiwań osób przysypanych lawiną. Wygodna obsługa i niska waga to jej największe atuty.

Ostatnie sztuki w magazynie
190,00 zł

Niezastąpiona w trakcie wszystkich wypraw w zaśnieżonych górach – sonda lawinowa Probe Finder 240 od renomowanego włoskiego producenta, marki Climbing Technology, to wysoka jakość wykonania i pełna niezawodność w wymagających warunkach.

Oczekiwanie na dostawę

Dopracowana w najdrobniejszym szczególe łopata śnieżna o kompaktowych rozmiarach, która po odpięciu styliska od części roboczej z łatwością mieści się w plecaku narciarskim. Optymalny wybór dla miłośników zimowych aktywności górskich.

Ostatnie sztuki w magazynie

Model, który składa się z dwóch wysokiej jakości produktów. W zestawie znajdziesz: czekan Climbing Technology Agile, szuflę Climbing Technology Shovel, oraz worek do przechowywania i osłonę ostrza Agile Pick Cover. Produkt ten doskonale spisze się podczas wypadów skiturowych i pozwoli na odkopanie poszkodowanego lub szybką budowę schronienia.

Ostatnie sztuki w magazynie
2 490,00 zł

WAGA  z systemem 1500g

waga bez systemu: 500g

Dzięki nowemu systemowi wymiennych poduszek powietrznych 3.0 Ultralight waży tyle samo, co 1,5-litrowa butelka wody. Jest miejsce na wszystko, czego potrzebujesz podczas wymagających wycieczek narciarskich. Bardzo wszechstronny plecak, który nadaje się na różne wycieczki. 

Ostatnie sztuki w magazynie
3 250,00 zł

Waga plecaka bez systemu 1500g

z systemem 2150g

Pojemność 30L

Zintegrowany system airbag

powrót System V-Frame

termicznie tylna System

odpinany pas biodrowy z kieszenią

przednia kieszeń na sprzęt lawinowy

możliwość przekątnej narciarskich obcięty

mocowania snowboard

chwytania ax / kij

Możliwość dołączenia kask

Specjalna kieszeń na okulary

Pas biodrowy z integralnych uch do mocowania urządzeń i lodu wspinających śruby

boczne pasy kompresyjne

kompatybilny ze zbiornikiem wody

instrukcje SOS wewnątrz worka

Ostatnie sztuki w magazynie

Zestaw lawinowy Ortovox Rescue Set Diract Voice Light składa się z 3 podstawowych elementów, które pozwolą Ci na przeprowadzenie skutecznej akcji ratowniczej.

Oczekiwanie na dostawę

Ortovox DIRACT VOICE pierwszy na świecie cyfrowy detektor lawinowy wyposażony w innowacyjną nawigację głosową. Detektor cechuje się prostą, wręcz intuicyjną obsługą i dużym czytelnym wyświetlaczem, dzięki instrukcją głosowym umożliwia bardziej sprawne i efektywne poszukiwanie zasypanych osób. Jego głównymi zaletami są mała waga, kompaktowe wymiary i wytrzymała konstrukcja.

Oczekiwanie na dostawę
729,00 zł

PIEPS iPROBE II to następczyni wyjątkowej sondy PIEPS iPROBE ONE. To elektroniczna sonda lawinowa wyposażona w dźwiękowy i wizualny wskaźnik trafienia, która przyspiesza akcję ratowania zasypanych w lawin

Ostatnie sztuki w magazynie
1 350,00 zł 1 900,00 zł

GPS Satelita SPOT zapewnia istotną linię komunikacji z przyjaciółmi i rodziną, kiedy jej potrzebujesz, i pomoc w nagłych wypadkach, kiedy jej potrzebujesz. Korzystając w 100% z technologii satelitarnej, SPOT działa praktycznie w każdym miejscu na świecie, nawet w przypadku telefonów komórkowych - wszystko za naciśnięciem jednego przycisku. 

Ostatnie sztuki w magazynie