Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies - Polityka prywatności

.

.

Spot Satellite GPS messenger

1 350,00 zł
1 900,00 zł
Oszczędź 550,00 zł
Brutto

GPS Satelita SPOT zapewnia istotną linię komunikacji z przyjaciółmi i rodziną, kiedy jej potrzebujesz, i pomoc w nagłych wypadkach, kiedy jej potrzebujesz. Korzystając w 100% z technologii satelitarnej, SPOT działa praktycznie w każdym miejscu na świecie, nawet w przypadku telefonów komórkowych - wszystko za naciśnięciem jednego przycisku. 

Liczba
Ostatnie sztuki w magazynie

SOS: Użyj tej funkcji W przypadku zagrożenia życia lub innej krytycznej sytuacji awaryjnej, aby powiadomić służby ratunkowe o swojej lokalizacji GPS i potrzebujesz pomocy. GEOS International Emergency Response Center ostrzega odpowiednie agencje na całym świecie - na przykład kontaktując się z 9-1-1 respondentami w Ameryce Północnej i 1-1-2 respondentami w Europie. 

Pomoc: W przypadku zagrożenia, które nie stanowi zagrożenia dla życia, możesz użyć tej funkcji do powiadomienia swoich kontaktów osobistych o potrzebie pomocy. Dodatkowe SPOT SOV (Save Our Vehicle) można kupić i zaprogramować również na przycisk Help. Podczas aktywacji SPOT SOV przycisk Pomoc powiadamia o profesjonalnych usługach drogowych. SPOT nawiązał współpracę z Nation Safe Drivers (NSD), aby zapewnić program wspomagania pojazdu, jak żaden inny. 


Check-in / OK: Ta funkcja pozwala powiadomić znajomych i rodzinę, że wszystko jest w porządku dzięki zaprogramowanemu komunikatowi wraz z lokalizacją GPS. Po naciśnięciu przycisku wiadomość jest wysyłana e-mailem lub SMS-em do maksymalnie 10 wcześniej ustalonych kontaktów, a Twój waypoint jest zapisywany na koncie SPOT, aby można było go później wyświetlić. Twoje zapisane punkty można łatwo zintegrować z kontem SPOT Shared Page lub SPOT Adventure. 

Niestandardowa wiadomość: ta funkcja umożliwia teraz znajomym i rodzinie otrzymanie niestandardowego komunikatu wraz z lokalizacją GPS za naciśnięciem jednego przycisku. Użyj tej funkcji jako dodatkowego komunikatu OK lub prześlij swój osobisty alert pomocy do tej funkcji wiadomości, jeśli używasz SPOT SOV na przycisku Pomoc. 

Track Progress: Start / stop tracking w dowolnym momencie za pomocą urządzenia SPOT. Możesz także oznaczyć punkt referencyjny lub wysłać komunikaty o odprawie / OK z określonych lokalizacji w trybie śledzenia trasy. 

SPOT SOV (Save Our Vehicle): Nasz program pomocy drogowej 24/7 dostanie pomoc dla Ciebie i Twojego samochodu, SUV, ATV, RV, przyczepy lub motocykla za pomocą jednego naciśnięcia przycisku. Nie ma znaczenia, jak daleko od siatki idziesz, zawsze możesz liczyć na SPOT SOV, aby wydostać się z jam. (Wymagana dodatkowa usługa).
SPOT SOV 

Moc: Aby włączyć SPOT, wystarczy nacisnąć i przytrzymać przycisk ON / OFF, aż przycisk zacznie migać na zielono. SPOT wykonuje test autodiagnostyczny. Po włączeniu zasilania przycisk będzie migał na zielono co 3 sekundy. Jest to pomocne, aby SPOT był bardziej widoczny w ciemności. Aby wyłączyć SPOT, naciśnij i przytrzymaj przycisk WŁ. / WYŁ., Aż kontrolka przestanie migać.

Autotest: SPOT wykonuje autotest po pierwszym włączeniu SPOT. Jeśli wszystkie widoczne światła pulsują na czerwono, autotest SPOT wykrył błąd, a SPOT nie wyśle ​​wiadomości. Jeśli kontrolka włączania / wyłączania, światła GPS i komunikatu wysyłania wiadomości miga na czerwono, funkcja SPOT ma błąd GPS, ale funkcja SPOT może nadal przesyłać komunikat SOS lub HELP bez lokalizacji GPS.
Odwiedź www.spotwarranty.com .

Harmonogram wiadomości SPOT: SPOT został zaprojektowany w celu zapewnienia wyjątkowej jakości i niezawodności. Komunikator SPOT Messenger ma doskonały widok na całe niebo i jest przeznaczony do przesyłania praktycznie każdej wiadomości. W codziennych warunkach widok nieba jest często blokowany z powodu wzgórz, budynków lub innych przeszkód, więc normalne jest blokowanie niektórych wiadomości. Właśnie dlatego SPOT Messenger automatycznie wysyła wiele wiadomości w każdym trybie, co zapewnia doskonałą ogólną niezawodność. W niektórych trybach oznacza to wielokrotne próby wysłania tej samej wiadomości, podczas gdy w innych trybach oznacza to regularne aktualizowanie współrzędnych GPS i wysyłanie nowej wiadomości. Umieszczenie jednostki SPOT może mieć znaczenie. Eksperymentuj z miejscem docelowym, aż poznasz niezawodność swojego środowiska operacyjnego.

Spot Satellite GPS Messenger
1 Przedmiot

Powiązane produkty Integer vitae libero ac risus egestas placerat.