- -250,00 zł
Syntetyczna kurtka izolacyjna na wycieczki górskie i narciarskie.
StreszczenieKurtka izolacyjna z innowacyjną ociepliną syntetyczną: lekka i ciepła jak puch, izoluje nawet gdy jest mokra, łatwa do prania i wykonana z materiałów pochodzących z recyklingu.
Ciepło i wygoda podczas każdej wycieczki (narciarskiej): ta wszechstronna damska kurtka z kapturem Speed Insulation zapewnia niezawodnie ciepło i wyróżnia się swobodnym stylem.
Wygląda jak puch i w dotyku też przypomina puch – ale w dodatku jest czysto syntetyczny i zrównoważony. Ta lekka kurtka z kapturem Speed Insulation z przeszytymi komorami na korpusie i gładkimi rękawami przypomina strukturę puchu, ale opiera się na innowacyjnym wypełnieniu w 100% z materiałów syntetycznych pochodzących z recyklingu, a także na wysokiej jakości izolacji PrimaLoft® Gold na rękawach.
Zaleta izolacji syntetycznej w porównaniu z puchem: jest znacznie łatwiejsza w pielęgnacji, niewrażliwa na wilgoć, a zatem najlepiej nadaje się dla szerokiego grona osób. Dzięki temu jest to idealny wybór na szybkie wycieczki górskie i narciarskie, dłuższe przerwy na odpoczynek na szczycie lub jako izolacyjna warstwa pośrednia w szczególnie zimne dni. Dzięki wiatro- i wodoodpornej powłoce kurtkę można bez problemu nosić również jako warstwę zewnętrzną w wietrznych i zmiennych warunkach pogodowych.
Kurtka ma sportowy krój, a elastyczne wiązania na mankietach i kapturze zapewniają idealne dopasowanie bez zsuwania się. Posiada dwie kieszenie zapinane na zamek oraz dwie pojemne kieszenie wewnętrzne, w których można również kompaktowo schować kurtkę.
Producent: Dynafit

Dane producenta:
Nazwa:
OBER ALP AG - SPA
Adres:
Via W.Gebert Deeg Str.4
39100 Bolzano-Bozen
Włochy
Kontakt:
Email: info@oberalp.it