• -499,00 zł
Wiązanie ATK C- RIDER 10 AP light blue 97mm
search
  • Wiązanie ATK C- RIDER 10 AP light blue 97mm

Wiązanie ATK C- RIDER 10 AP light blue 97mm

2 249,00 zł
1 750,00 zł Zniżka 499,00 zł
Brutto Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką: 1 750,00 zł

Waga: 320 gram

Materiał: Materiały: Alu 7075, POM, stal nierdzewna, kompozyt z 30% włókien węglowych

Wypięcie: 4 – 10

Regulacja: 25mm

Heel elastic travel: 14mm (E.R.S)

Tryb chodzenia: płaski “0”, +24, +49mm

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Idealne dla narciarek oraz lżejszych narciarzy. Wiązanie posiada zmniejszoną wartość wypięcia względem C-Rider 12.

C-RAIDER 10 AP został wyposażony w nowy opatentowany przez ATK system zarządzania hamulcem narciarskim. Przytrzymanie pedału i przekręcenie główki części piętowej spowoduje zablokowanie hamulca w odpowiedniej pozycji. W ten sposób wiązanie będzie gotowe do ruchu pod górę bez dodatkowego wysiłku. System ten nie wymaga użycia bocznego przycisku, więc mechanizm jest poręczny i pozwala na łatwiejsze przełączanie pomiędzy trybem podchodzenia i zjazdu.

Oprócz nowego systemu hamowania nart, wiązania serii AP posiadają również nowe klapki na piętach, które charakteryzują się systemem “Magneto Heel Flaps”.

EASY ENTRY SYSTEM® – Specjalna geometria pinów w części przedniej sprawia, że wpięcie buta jest proste i intuicyjne. System występuje we wszystkich wiązaniach ATK

CAM RELEASE SYSTEM® – jest montowany w tylnym bezpieczniku. Odpowiada za łatwe wpinanie buta jak również wypięcie podczas upadku. Specjalny profil CAM dociskany jest do sworzni w piętce przez sprężynę. W przypadku upadku sworznie zmuszone są do przejścia przez profil CAM, którego opór regulujemy za pomocą śruby naprężającej sprężynę:

Zapewnia najlepsze parametry zjazdowe przez precyzyjny przekaz siły narciarz-wiązanie-narta

Precyzyjne wypięcie podczas wypadku

Łatwe wpięcie buta w tył wiązania

Kompaktowe wymiary i wyjątkową lekkość

MAGNETO HEEL FLAPS – Przekładki dopasowujące kąty podejścia posiadają wbudowany magnes zapobiegający ich przeskakiwaniu podczas podchodzenia.

ELASTIC RESPONSE SYSTEM – System kompresji podczas jazdy, but pracuje wraz z wiązaniem doładowując się do jej naturalnego wygięcia i terenu. Dodatkowo rolą systemu jest zapobieganie niepożądanemu wypięciu się narty poprzez nadmierną kompresję lub wygięcie wypinając wiązanie dokładnie wtedy, kiedy jest to koniecznie.

Chroni naturalną elastyczność narty

Zapewnia precyzyjne wypięcie podczas upadku

Redukuje presję przekazywaną poprzez but na wiązanie

SNOW PACK PROOF – Specjalna geometria przodów wiązań która zapobiega gromadzeniu się lodu, śniegu pod elementami mechanicznymi wiązań

1 Przedmiot

Specyficzne kody

EAN13
8055719731440